• Wpisów:469
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 01:31
  • Licznik odwiedzin:29 334 / 2477 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Czujesz się dobrze ? Nie martw się przejdzie Ci . W najmniej oczekiwanym momencie gdy wszystko będzie szło po Twojej myśli on napisze lub zadzwoni . Gdy już będziesz na prostej drodze do szczęścia ,a funkcjonowanie w pewnym stopniu nie będzie sprawiało bólu on przypomni Ci jak bardzo czujesz się źle bez niego w swoim życiu .
 

 
o , jesteś online . napisz . napisz do mnie . napisznapisznapisznapisz . w tym momencie, w tej chwili , teraz . proszę proszę napisznapisznapisz . bo zaraz się rozpadnę , bo zaraz mi serce pęknie , bo czekam na ciebie . no napisz . przecież widzisz to żółte słoneczko przy moim imieniu , napisz . napisz pierwszy , bo ja już nie mam odwagi . napisznapisznapisznapisznapisz . o , już cie nie ma . kurwa .
 

 

czym jest miłość ?
- według matematyki : problemem .
- według historii : wojną .
- według chemii : reakcją .
- według sztuki : sercem .
... - według mnie : . . Tobą .
 

 
siedzę na parapecie , w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak jaj ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie,mi jej brakuje " ?
 

 
Moment w którym Ty patrzysz w oczy mi
W moim sercu tkwi nieprzerwany rytm
Który jest wrogiem łez daje szczęście mi
Wśród miliona dni mam nadzieję w nim
Niezniszczalny most który wiedzie wprost
... Na beztroski los, pięknych marzeń stos
Który dziś daje mi możliwość trwania w tym
Co buduje mnie i wypełnia bieg...
 

 
Wiesz co? To prawda, nikt nie będzie się uśmiechał tak jak Ty, nikt nie będzie umiał mnie rozbawić tak jak Ty, nikt nie spojrzy mi w oczy tak jak Ty, ale pocieszam się tym,że może kiedyś, Ty poznasz kogoś kogo pokochasz tak mocno, jak ja pokochałam Ciebie, a on złamie Ci serce. Pocieszam się też tym, że wierzę (może to nie wiele), że kiedyś spotkam kogoś takiego kto będzie miał dla mnie najpiękniejszy uśmiech na świecie, będzie mnie umiał rozbawić najlepiej na świecie, spojrzy mi w oczy, w sposób jaki Ty tego nie robiłeś i zostanie ze mną na zawsze